Telefon

01 434 25 70

E-pošta

svetovalnica.up@siol.net

Uradne ure

Pon, tor, čet, pet: 10 - 14; Sre: 14 - 18

Predavateljica Anita Grbić vas bo popeljala na pot prepoznavanja različnih oblik zasvojenosti in psihoaktivnih substanc, odkrivali boste resnice in zmote o razvoju odvisnosti ter razkrivali ozadja, ki se skrivajo za zasvojenostjo. Od razvoja zasvojenosti, do načinov in programov zdravljenja ter abstinenčnega življenja se bomo podali na razumljiv način – od črke A do črke Ž, s prikazom primerov in možnostjo sodelovanja. Predavanje je namenjeno staršem, učiteljem in mladostnikom.

Predavanja izvaja Anita Grbić, zakonska in družinska terapevtka, ki izvaja individualne, partnerske in družinske terapije po metodi relacijske družinske terapije in k rešitvam usmerjene psihoterapije. Je tudi predsednica društva UP, kjer izvaja tudi svetovanje in terapevtsko delo na področju zasvojenosti.

Predavanje bo 12. oktobra ob 18:00 uri v prostorih Zavoda za izobraževanje in kulturo.

Priporočene vsebine