Telefon

01 434 25 70

E-pošta

svetovalnica.up@siol.net

Uradne ure

Pon, tor, čet, pet: 10 - 14; Sre: 14 - 18

Vabljeni na predavanje z Alenko Rebula. 18. aprila ob 18:00 uri v knjižnici Otona Župančiča.

“Radi bi verjeli vase, a pogosto ne opažamo napredka, ko leta tečejo. Kje je naš vir notranje moči?

Kako premakniti kaj ključnega v našem življenju in opaziti razliko?”

O metodi Josipe Prebeg za osebno rast in o praktičnih primerih delovanja po njej bo govorila Alenka Rebula.

Alenka Rebula živi v Italiji, po poklicu je bila profesorica humanističnih ved na slovenski gimnaziji v Trstu, ukvarja se z izobraževanjem odraslih. Postala je znana s knjigo Blagor ženskam, že 15 let pa piše z Josipo Prebeg spletno stran in skupna dela o veri vase. Zanima jo predvsem možnost, da se iz bolečine in nemoči preobrazimo v srčna in sončna bitja. Je poročena, ima tri odrasle otroke in vnučko.

Dobrodošli.

Priporočene vsebine

Komentiraj

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja