Telefon

01 434 25 70

E-pošta

svetovalnica.up@siol.net

Uradne ure

Pon, tor, čet, pet: 10 - 14; Sre: 14 - 18

Na zadnjem predavanju v letu 2022 bo z nami delil svoje profesionalne in osebne izkušnje  

Domen Strmšnik s temo:  »Da ne bomo izgoreli kot starši«

»Tisti, ki pravi, da je starševstvo enostavno, zagotovo dela nekaj narobe. To pa hkrati ne pomeni, da ni starševstvo nekaj res čudovitega. Kot vse stvari v življenju tudi pri starševstvu nenehno iščemo tisto ravnovesje, ki nas ščiti pred tem, da bi eno pretehtalo nad drugim. Na predavanju bomo skupaj iskali različne načine kako ohranit svoje živce in energijo in hkrati vzgajat z velikim »V«.  Domen Strmšnik

Domen Strmšnik je družinski in zakonski terapevt in strokovni delavec na področju sociale in supervizor. V svojem delu se srečuje predvsem z mladimi in njihovimi družinami. Na študijsko-raziskovalnem centru za družino, kjer je zaposlen, že vrsto let vodi različne programe za starše in mladostnike. Poleg tega pa svoje starševstvo aktivno trenira ob svojih dveh hčerkah.

PREDAVANJE BO V TOREK 20. 12. 2022 OB 18:00 URI v tretjem nadstropju Knjižnice Otona Župančiča, Kersnikova ulica 2.

Dobrodošli. 

Priporočene vsebine

Komentiraj

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja