Telefon

01 434 25 70

E-pošta

svetovalnica.up@siol.net

Uradne ure

Pon, tor, čet, pet: 10 - 14; Sre: 14 - 18

V društvu UP že skoraj 30 let zaUPamo predanim, sočutnim in strokovnim zaposlenim. Če se vaše karakteristike ujemajo z naštetimi in vam je delo na področju socialnega varstva in zasvojenosti blizu in hkrati izpolnjujoče, vas vabimo, da pošljete vloge na elektronski naslov: drustvo.up@siol.net, do vključno 14.10.2022.

Zaposlili bomo 1) strokovno_ega sodelavko_ca v programih (strokovni izpit je pogoj) in 2) mlajšo_ega sodelavko_ca v programih (strokovni izpit ni pogoj).

Opis dela

Svetovanje in terapevtsko delo na področju zasvojenosti: izvajanje terapevtskih in rehabilitacijskih postopkov ter svetovanje posameznikom z zasvojenostjo in njihovim svojcem (individualna, skupinska, partnerska in družinska terapija), skrb za strokovni razvoj programov, aktivno delovanje na področju preventive, priprava in vodenje skupin ter aktivnosti, načrtovanje in organizacija strokovnih predavanj in srečanj za druge organizacije, aktivno sodelovanje v medinstitucionalnih timih, sodelovanje v terapevtskem timu, izvajanje evalvacij, …

Pogoji

  1. Strokovni_a sodelavec _ka v programu

Izobrazba: min. visokošolska 2.stopnje, visokošolski strokovni programi, univerzitetni programi, univerzitetni programi (1. in 2. bolonjska stopnja), visokošolska univerzitetna (prejšnja), ipd., smer socialno delo in svetovanje, psihologija, soc.pedagogika;  z opravljenim strokovnim izpitom na področju socialnega varstva, Delovne izkušnje: minimalno 2 leti izkušenj na podobnem delovnem mestu oz. z ranljivimi ciljnimi skupinami, z opravljenim strokovnim izpitom na področju socialnega varstva;

Trajanje zaposlitve: od 1.12.2022, 6mesecev poskusne dobe; pogodba se sklene za 2 leti z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas;
Vrsta zaposlitve: polni delovni čas 
Zahtevano znanje jezikov:

  • angleško: pisanje – dobro, govorjenje – dobro, razumevanje – dobro
  • slovensko: pisanje – tekoče, govorjenje – tekoče, razumevanje – tekoče

2. Mlajši_a sodelavec_ka v programu

Izobrazba: minimalna stopnja izobrazbe je zaključen višješolski strokovni program, smer socialno delo in svetovanje, psihologija, soc.pedagogika, ipd., Delovne izkušnje: minimalno 1 leto izkušenj na podobnem delovnem mestu oz. z ranljivimi ciljnimi skupinami;

Trajanje zaposlitve: od 1.12.2022, 6mesecev poskusne dobe; pogodba se sklene za 2 leti z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas;
Vrsta zaposlitve: polni delovni čas 
Zahtevano znanje jezikov:

  • angleško: pisanje – dobro, govorjenje – dobro, razumevanje – dobro
  • slovensko: pisanje – tekoče, govorjenje – tekoče, razumevanje – tekoče

Vabljeni, da pošljete vloge na elektronski naslov: drustvo.up@siol.net do vključno 14.10.2022.

Priporočene vsebine