Telefon

01 434 25 70

E-pošta

svetovalnica.up@siol.net

Uradne ure

Pon, tor, čet, pet: 10 - 14; Sre: 14 - 18

Življenje prinaša marsikaj: veliko lepega, navdihujočega, a tudi veliko izzivov, stisk, težav. Na eni strani veliko veselja in na drugi strani veliko situacij, v katerih je potrebno pokazati notranjo moč, vztrajnost, zavezanost, da »kljub vsemu rečemo življenju da” ter ob tem ohranjamo voljo in veselje do življenja.  – Tako pravi Martin Lisec, priznani logoterapevt, mediator, coach in predavatelj.

Njegova predavanja temeljijo na dolgoletnih praktičnih izkušnjah pri delu z ljudmi. Zapletene in kompleksne vsebine podaja na enostaven, sproščen in udeležencem prijazen način s ciljem, da se nova znanja lahko čim prej in čim bolj učinkovito uporabijo v praksi.

Vabimo vas, da se prepričate ali je temu res tako na lastna ušesa, v torek 17. 5. 2022 ob 18.00 uri v Knjižnici Otona Župančiča na Kersnikovi 2, v Ljubljani ( dvorana v 3. nadstropju).

Priporočene vsebine

Komentiraj

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja