Telefon

01 434 25 70

E-pošta

svetovalnica.up@siol.net

Uradne ure

Pon, tor, čet, pet: 10 - 14; Sre: 14 - 18

Brezplačno predavanje Janje Frelih Gorjanc, na katerem se bomo učili o komunikacije med telesom in duhom.

Predavanje bo v torek, 15. 3. 2022 ob 18. uri v knjižnici Otona Župančiča.

Mesec marec je tukaj in z njim novi izzivi za nas kot posameznike in družbo kot celoto. V času negotovosti je še posebej pomembno, da znamo prisluhniti svoji notranjosti, njenim sporočilom, da se zavedamo morebitnih stisk in potreb ter da jih znamo umiriti/zadovoljiti. Telo neprenehoma komunicira z nami. Vprašanje je samo, koliko mu znamo prisluhniti in koliko si sploh vzamemo čas za njegova sporočila.

Vabljeni, da se nam pridružite. Vaše prijave sprejemamo na elektronski naslov: prijave.up@gmail.com

V UP-u s,o za Šolo življenjskih veščin hvaležni sofinancerjema FIHO in Ministrstvu za zdravje.

Priporočene vsebine

Komentiraj

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja