Telefon

01 434 25 70

E-pošta

svetovalnica.up@siol.net

Uradne ure

Pon, tor, čet, pet: 10 - 14; Sre: 14 - 18

Vabljeni na prvo predavanje Šole življenjskih veščin s Katjo Z. Istenič, ki bo v torek, 18. 1. 2022 ob 18:00 uri. Predavanje bo potekalo preko ZOOM aplikacije, prijave so obvezne na e naslov: prijave.up@gmail.com.

Letošnja Šola življenjskih veščin ima namen ponuditi veščine za živeti življenje na čim bolj poln in lahkoten način. Uvod v letošnji cikel bo naredila  Katja Z. Istenič s predavanjem: »2022 – MOJE NAJBOLJŠE LETO DOSLEJ«

Na predavanju boste izvedeli:

  • Kako v letu 2022 doseči to, kar si res želimo?
  • Katera je glavna napaka, ki jo naredimo pri postavljanju ciljev in kako se ji izogniti?
  • Kaj narediti, če nismo zelo samodisciplinirani?
  • Kako preseči lastne izgovore (tudi tiste, ki so zelo prepričljivi)?

Vse z namenom, da bomo konec leta 2022 rekli, to leto pa mi je uspelo, to kar sem si že dolgo želel/a.

Katja Z. Istenič je psihologinja in psihoterapevtka, ki preko podjetja Hočem več nudi individualnopartnersko in skupinsko terapijo, izvaja delavnice, predava in nudi individualne coachinge za priznana podjetja. Njena glavna načela pri delu so usmerjenost v konkretne rešitve, pozitivnost, strokovnost, sodobni pristopi in učinkovitost.

Šolo življenjskih veščin financirata Ministrstvo za zdravje in FIHO – Fundacija za financiranje invalidskih in humanitarnih organizacij.

Priporočene vsebine

Komentiraj

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja